Sayfalar

27 Aralık 2011 Salı

Yeni Yılda Eymen'imle Eğlenceli Bir Yolculuk...Merhaba Dostlar,
Yavrularımız bizim en değerli varlıklarımız ve Rabbimin bize verdiği en güzel armağanlardan kuşkusuz ki. Biz de Allah'ın bize verdiği bu emanete iyi bakmaya çalışıyoruz elimizden geldiğince.
Her şeyin en iyisini en güzelini yapmak isteriz onlar için. Özel olsun, güzel olsun diye uğraşırız. Gözünün içine bakarız ona bişey olmasın diye. Benim bu blogu kurma amacım da (birçoğumuzun olduğu gibi)oğluma bir hatıra bırakabilmek, ona annesinden bir armağan olmasını sağlamak idi.
Genelde hediye olarak aldığımız birçok oyuncak, giysi vb. uzun ömürlü olmuyor. Bazılarını saklasak da çocuğumuzun her kıyafetini anı diye saklamamız mümkün değildir elbet. Bu yeni yılda da oğluma farklı bir hediye almak istedim. Özel olan herşeyin güzel olduğuna inanmışımdır ben de tıpkı kitapyıldızı ekibi gibi.
Oğluma (kitapyıldızı ekibi sayesinde), kendisinin baş kahraman olduğu bir hikaye kitabı hediye ettim bu yeni yılda.
Hikâyemizin adı:EĞLENCELİ YOLCULUK.
Hemen her sayfasında resminin yer aldığı, tamamen ona özel yazılmış, içinde isminin geçtiği bir hikaye kitabı düşünün. Ne kadar farklı ve özel bir hediye olduğunu görünce daha iyi anlıyorsunuz. Eymen kitabını çok sevdi ancak, henüz yaşı küçük olduğundan kendisinin bir hikâye kahramanı olduğunu anlayamadı. Çok şaşırdı da diyebilirim.
Kitabımızın şık kutusu

Kitabımızın iç kısmı


(Resimlere bir tık yaparak hikâyemizi de okuyabilirsiniz.)

Geçen hafta 6 yaşındaki yeğenim Yağız'a da hediye ettik. Onun kitabı Korsanlı idi. Görünce o da çok sevindi. Hemen okuldaki arkadaşlarına göstermiş kitabını. Arkadaşları bir türlü inanmamış kuzuma. "Sen ne zaman korsan oldun, yalan söylüyorsun diye".:) Çocuk işte. (Eymen'imin diğer kuzeni Dilara için de bir tane yaptırdık. Ama onunki süpriz. Yarıyıl tatilinde hediye edeceğiz ona. )
Eymen şimdi pek farkında olmasa da biraz daha büyüdüğünde onun için güzel bir anı olacağından eminim.
Ben çok beğendim. Sizin de hoşunuza giderse kitapyıldızıyla hemen tanışın derim.

Güzel anılarımızı biriktirebileceğimiz, Sevgiyle yaşanacak yeni bir yıl diliyoruz herkese.

Sevgiler...

***Kitapyıldızı'ndan Gonca YETKİN'e göstermiş olduğu özel ilgi için buradan da ayrıca teşekkür ediyorum.

6 yorum:

 1. harika olmuş güzel bir anı...güle güle kullanın,mutlu yıllar...öpüyoruz

  YanıtlaSil
 2. Gülce ve annesi, Çok teşekkür ederiz. Size de mutlu yıllar.:)

  YanıtlaSil
 3. cok ozel anlamli bir hediye olmuss,,bende cok begendim turkiyede olsaydim bende yeni yila boyle bir hediye yapmistimm,eymen gule gule kullansin 2012de inss..

  YanıtlaSil
 4. Teşekkürler serap'cigim. Türkiye'ye geldiginiz bir vakit yaptirabilirsin sen de tabi Batuhan'a ve Berkay'a. Sevgiler...

  YanıtlaSil
 5. Bizde çoook memnun olduk sizi tanıdığımıza :) Eymen çok sıcak şeker bi çocuk.İzleyici kısmının görünmemesi ilginç,oğlum gelince bir baktırayım...
  Sağlıkla yaşanacak sevgi dolu mus mutlu bir yıl diliyorum bende...Kitap fikri çok güzelmiş,Eymen anlamadıysa Utku'nun biraz daha beklemesi gerekecek sanırım :)
  Sevgiyle

  YanıtlaSil
 6. Teşekkürler Mutluanne.Ara ara blogunuzu ziyaret edip bakacağım izleyici kısmına. Mutlu Yıllar diliyorum sizlere.Utku'yu öptük. Sevgiler...

  YanıtlaSil